ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 258

Останні новини

13 Вересня16:23 Розпочався 2-ий етап тренінгу «Психологічний супровід в екстремальних ситуаціях»
13 вересня на базі Львівського державного університету внутрішніх справ психологи ДСНС розпочали навчання у 2-му етапі тренінгу «Психологічний супровід (психологічна реабілітація) в екстремальних ситуаціях».
13 Вересня08:42 м. Кривий Ріг: психолог провела заходи психологічного супроводження з молодими фахівцями
Психологічний супровід службової діяльності молодих фахівців - випускників вищих навчальних закладів ДСНС починається з ознайомчої співбесіди, на якій психолог встановлює наявний психоемоційний стан співробітників, їх мотивацію до служби, схильності та інтереси.
10 Вересня14:28 Психолог ДСНС прийняв участь у міждисциплінарному круглому столі
З метою представлення та обговорення розробленої науковцями рамки типового протоколу поственції, що включає психологічну, організаційну, правову, інформаційну складові супроводу закладу освіти, в якому трапився суїцид (буліцид) 10 вересня за підтримки Освітнього омбудсмена України та Уповноваженого Верховної ради з дотримання прав дитини та сім’ї на базі Інституту соціальної та політичної психології НАПН України відбувся Міждисциплінарний круглий стіл на тему «Посилення взаємодії державних інституцій для превенції і поственції суїциду в закладі освіти».
7 Вересня10:49 Психологом проведено вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення службової діяльності в підрозділах
Одним з найважливіших факторів, який впливає на якість виконання особовим складом завдань за призначенням є здоровий соціально-психологічний клімат в колективі. Велику роль у формуванні якого відіграє особистість керівника. З метою вивчення соціально-психологічного клімату та стану психологічного забезпечення службової діяльності в 24 державній пожежно-рятувальній частині 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області психолог провів тестування особового складу
6 Вересня17:47 Психологи ДСНС приймають участь у тренінгу ОБСЄ
6 вересня на базі Харківського національного університету внутрішніх справ розпочав роботу тренінг «Психологічний супровід (психологічна реабілітація) в екстремальних ситуаціях». Захід проходить у рамках реалізації спільного проєкту Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та МВС України «Удосконалення тренінгових спроможностей Міністерства внутрішніх справ України з психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях» та на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ України.
24 Серпня09:18 Рятувальники зустріли евакуйованих з Афганістану громадян України та інших держав
За координації Президента України Володимира Зеленського до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» прибув літак «Боїнг 737», який евакуював з Афганістану 98 осіб. Для зустрічі літака в аеропорт «Бориспіль» від ДСНС було залучено 4 автобуси та 12 осіб рятувальників, серед яких 4 психологи м. Києва та Київської області.
16 Серпня12:05 На Донеччині психологи Головного управління провели адаптаційний тренінг з молодими фахівцями (ВІДЕО)
Психологи Головного управління провели адаптаційний тренінг з молодими лейтенантами, які закінчили вищі навчальні заклади та направлені до структурних підрозділів для роботи.
10 Серпня11:08 Одеські рятувальники, спільно з іншими службами, прийняли участь в IV міжнародної конференції «ОХОРОНЕЦЬ – 2021»
Цими вихідними, в Одесі, на базі Одеського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" ОДУВС пройшла конференція, яка цього року була за темою «Пожежна безпека». Мета конференції - навчити професіоналів-охоронців, які постійно знаходяться на об’єктах, в тому числі з масовим перебуванням людей, діям щодо попередження та у разі пожежі, а також та інших надзвичайних подій.
6 Серпня09:08 м. Кривий Ріг: психолог провела групове заняття з рятувальниками
5 серпня психолог Криворізької оперативної зони відвідала співробітників 61 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
5 Серпня18:10 м. Дніпро: психологом проведено комплекс діагностичних заходів з молодими фахівцями
Сьогодні, окрім планового обов’язкового психологічного обстеження, на співробітника 8 ДПРЗ, очікувала індивідуальна бесіда з приводу визначення його особистісного зростання і діагностики емоційного стану за методом кольорового вибору Макса Люшера.
1 Серпня09:11 Дніпровський район: психолог Головного управління перевірив соціально-психологічний клімат у підрозділі
Психологічне забезпечення багато в чому відрізняється від інших видів забезпечення, так як воно не несе у собі матеріальний підтекст. Воно охоплює морально-етичну та психологічну сферу життя колективів системи ДСНС.
29 Липня11:37 Психолог Головного управління провела психопрофілактичну роботу з миргородськими рятувальниками
Психологічною службою протягом року проводиться психопрофілактична робота з персоналом підрозділів ДСНС області. Так, 28 липня психолог Головного управління Юлія Фалєєва провела психопрофілактичну роботу з персоналом 5 ДПРЧ (м. Миргород) 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Полтавській області.
29 Липня10:56 Луганська область: щастинські рятувальники взяли участь в інтерактивному занятті щодо психологічного здоров’я
28 липня рятувальників 25 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області відвідав психолог Головного управління. Такі зустрічі проходять у підпорядкованих підрозділах регулярно і дозволяють вивчати психологічний клімат у колективах вогнеборців та проводити з ними корисні заняття для підтримки психічного здоров’я.
28 Липня11:36 З оратівськими рятувльниками проведено тренінг “Вирішуємо конфлікти”
Уміння ладнати з людьми — це особливе мистецтво. Формуванню цього вміння сприяє знання механізмів взаємосприйняття, якими є: прихильність (гарний колектив важко залишати); симпатія; довіра, тобто віра в конкретну людину чи якісь її чесноти, довіра багато в чому визначає надійність спілкування; повага. З метою удосконалення навичок ефективної взаємодії, як всередині колективу, так і з населенням, психологом Головного управління 28 липня проведено тренінг “Вирішуємо конфлікти” в колективі рятувальників 25 ДПРЧ (селища Оратів) 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області (м. Вінниця).
22 Липня11:08 Хмельниччина: психологи-рятувальники вивчають стан психологічного клімату в підпорядкованих підрозділах
21 липня психологи-рятувальники вивчали стан соціально-психологічного клімату в колективі 16 Державної пожежно-рятувальної частини смт Нова Ушиця. В умовах конфіденційності співробітники підрозділу мали можливість висловити власну думку щодо психологічного клімату, оцінити взаємовідносини з керівництвом, рівень конфліктності та сформулювати у письмовому вигляді власне бачення змін на краще.
20 Липня13:55 Психологи ДСНС прийняли участь у засіданні міжвідомчої робочої групи
20 липня за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України в рамках спільного з організацією безпеки та співробітництва в Європі проєкту: «Посилення спроможності Міністерства внутрішніх справ України надавати психологічну підтримку в екстремальних ситуаціях» відбулось перше із запланованих засідань міжвідомчої робочої групи з розробки рекомендацій щодо психологічного супроводу професійної діяльності в системі МВС.
16 Липня15:57 Психологи ДСНС взяли участь у програмі тренінгового курсу
Протягом 12 – 16 липня тривав другий цикл зустрічі з реалізації пілотного проєкту міжнародної технічної допомоги "Розбудова тренінгових спроможностей МВС України з психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях ситуаціях" у м. Дніпро.
9 Липня16:56 Психологи продовжують вивчати соціально-психологічний клімат у пожежно-рятувальних підрозділах Кіровоградщини
З метою з’ясування задоволеності особового складу умовами несення служби, взаєминами з колегами та керівництвом підрозділу, рейтингу керівного складу та психодіагностики окремого співробітника 9 липня психологами ГУ ДСНС у Кіровоградській області проведено вивчення соціально-психологічного клімату у 31-й ДПРЧ 3 ДПРЗ та 34-й ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
6 Липня15:55 На Донеччині психологи ДСНС проводять заняття з особовим складом
Днями фахівці відділу психологічного забезпечення Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели з особовим складом 8-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління групове заняття з елементами тренінгу з профілактики суїциду тему "Життя одне". Метою заняття була профілактика суїцидальної поведінки.
6 Липня15:43 Донеччина: Психологи Головного управління ДСНС України у Донецькій області взяли участь у спортивному заході «Вперед, ні кроку назад!»
6 липня на території спортивного комплексу «Іллічівець» пройшов спортивний захід «Вперед, ні кроку назад!», участь у якому взяли люди з інвалідністю. Захід пройшов у рамках ініціативи «Маріуполь – місто рівних можливостей для всіх», яку реалізує ГО «Повiр у себе» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Демократичне врядування у Східній Україні».
2 Липня10:42 Полтавська область: психологи Головного управління продовжують здійснювати професійно-психологічний відбір
Важливим напрямком роботи з персоналом є проведення професійно-психологічного відбору кандидатів на службу в підрозділи ДСНС області. Професійно-психологічний відбір – обов’язкова процедура проходження відбору кандидатів на службу в пожежно-рятувальні підрозділи. 2 липня з дотриманням всіх карантинних вимог та соціальної дистанції психологом Головного управління Юлією Фалєєвою проведено відповідну роботу з кандидатами на посади пожежних – рятувальників в підрозділи ДСНС області.
18 Червня15:30 Психологи ДСНС завершили навчання з домедичної підготовки
З метою вчасної та ефективної організації домедичної допомога на всіх рівнях, що знижує летальність, тривалість, важкість раптових захворювань та травм і зменшує страждання потерпілих на базі Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту було організовано навчання психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій з домедичної підготовки за програмою «Перший на місці події» ІІ рівня (64 години).
16 Червня17:39 Психологи ДСНС взяли участь у тематичному семінарі в рамках XVIІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021»
В рамках XVIІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» 16 червня відбувся тематичний семінар на тему «Актуальні питання психологічного забезпечення в системі МВС України».
10 Червня10:12 Психолог ДСНС прийняв участь у дискусійній зустрічі в межах програми ООН
9 червня 2021 року відбулась Панельна дискусія «Реалізація «Дорожньої карти з медико-психологічної реабілітації екскомбатантів/-ок АТО/ООС», за участі народних депутатів України, представників Сектору безпеки і оборони України, центральних органів виконавчої влади, професійних спільнот та громадського суспільства.
Новини
Документи
  Фото
  Відео
  Аудіо
   Оперативна інформація

        Твіт